مؤسسه خیریه محک پنجمین همایش بین‌المللی خود را در 6 اسفند 97 با عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها؛ «مدل‌های برنامه‌ریزی، مدل‌های اجرا و استانداردهای گزارش‌دهی» به مناسبت روز جهانی سرطان کودک، برگزار می‌کند.

محک علاوه بر تحقق مأموریتش در حمایت همه‌جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و در راستای ترویج اندیشه کمک به همنوع به عنوان یکی از جلوه‌های بیانیه چشم‌انداز این سازمان، خود را نسبت به جامعه و ظرفیت‌های مشارکت مدنی که ارائه خدمات درمانی و رفاهی را به فرزندانش ممکن می‌کند، مسئول می‌داند.
بر این اساس با طراحی و برگزاری این رویداد تخصصی در حوزه مسئولیت اجتماعی تلاش می‌کند تا در ارتقای عملکرد خود و هم‌افزایی تجارب نوین این حوزه و توانمندسازی دیگر سازمان‌های مشابه خود گام بردارد.


پنجمین همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها


چهار دوره «همایش بین‌المللی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها» در سال‌های 1389 ،1393،1391 و 1395 در خیریه محک برگزار شده است.


نخستین همایش با رویکرد طرح موضوع «مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و دغدغه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان» برگزار شد و مباحث آکادمیکی همچون تاریخچه مسئولیت اجتماعی در ایران و نقش بنگاه‌های اقتصادی در شکل دادن به این مفهوم مطرح شد. 

همایش دوم با رویکرد بین‌المللی «مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها و سرطان کودک» در بهمن 1391 و همچنین همایش سوم و چهارم به ترتیب با محورهای «توسعه پایدار» و «تجارب عملی در جامعه مدنی» در بهمن ماه سال‌های 1393 و 1395 برگزار شدند. 


مخاطبان همایش

در پنجمین دوره همایش تخصصی دو روزه، صاحبان صنایع، فعالان اتاق‌های بازرگانی، بنگاه‌های اقتصادی، استادان و دانشجویان حوزه مدیریت و اقتصاد، پژوهشگران، مدیران ارشد شرکت‌های خصوصی و دولتی مخاطبان اصلی را تشکیل می‌دهند که با تمرکز بر فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد و مؤسسات همکار بین‌المللی برگزار می‌شود.

 

حامیان علمی


محور همایش

  • مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها؛ مدل‌های برنامه‌ریزی، مدل‌های اجرا و استانداردهای گزارش‌دهی

 

راه‌های ارتباط با همایش

شماره تماس دبیرخانه

021-23501347

ایمیل همایش

csrcongress@mahak-charity.org

زمان و محل برگزاری همایش

  • دوشنبه 6 اسفند از ساعت 14:30 تا 21:30
  • نشانی: میدان اقدسیه- ابتدای بزرگراه ارتش- سه راه ازگل- بلوار شهید مژدی- خیابان پروفسور پروانه وثوق- بلوار محک- مؤسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک


ثبت نام پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها روز چهارشنبه 17 بهمن ماه، آغاز می‌شود.