«نفیسه امدادی» مدیر گالری «بهنام ‌دهش‌پور» خبر داد : «حراج سالیانه گالری «بهنام دهش‌پور» با نمایش بیش از ۵۰ اثر شامل مجسمه، نقاشی، عکس، از تاریخ ۲۳‌شهریورماه تا ۴‌مهرماه در محل این گالری برگزار می‌شود.»
به گفته او : «این سومین تجربه ما در برگزاری حراج‌های سالیانه است. در این نمایشگاه آثار بسیاری از هنرمندان به نمایش گذاشته می‌شود که می‌توان به آثار هنرمندانی چون «احمد آریامنش»، «بهمن آزموده»، «رامین اعتمادی بزرگ»، «هما بذر افشان»، «عبدالحمید پازوکی»، «شیده تامی»، «سحر خلخالیان»، «علی موسوی‌زاده» و دیگر هنرمندان گرامی اشاره کرد.

پیشنهاد مطالعه : کمپین موفق «سرطان را زودتر شناسایی کنید.»

به گفته «نفیسه امدادی» بخشی از این آثار مربوط به هنرمندان خیّر و همراهان همیشگی است که در نمایشگاه‌های گذشته آثارشان را به گالری اهدا کرده‌اند.
تعدادی دیگر مربوط به خیّرینی است که از مجموعه شخصی خود، آثار هنرمندان را با هدف کمک به بیماران مبتلا به سرطان اهدا کرده‌اند. بخشی دیگر هم آثار درصدی می‌باشد که از فروش آن‌ها گالری و هنرمندان آثار، سهم خود را دریافت می‌کنند.»
قیمت این آثار از ۱۰۰ هزار تومان به بالا برآورد شده است.
امید است با فروش این آثار و حمایت نیک‌اندیشان، قدم موثری در جهت تامین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برداشته شود.

گشایش: پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ شهریورماه 1396، ساعت ۱۶ تا ۲۰
بازدید از نمایشگاه: ۲۵ شهریورماه تا ۴ مهرماه 1396، ساعت ۱۲ الی ۱۹
آدرس نگارخانه بهنام دهش‌پور: خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، روبروی مدرسه بوعلی