معرفی بانی:

طبق آمارهای سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۶، مبلغ هزار و چهارصد و هفتاد و چهار میلیارد ریال (۱,۴۷۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰) و به عبارتی سی و هشت میلیون و هفتصد هزار دلار (۳۸,۷۰۰,۰۰۰) میزان واردات لوازم التحریر و وسائل مورد نیاز برای ساخت آن‌ها می‌باشد.!!!
رقمی که وارد هر صنعتی بشود می‌تواند آن صنعت را از این رو به آن رو کند.

بیایید در بازی دو سر بُرد و شاید چند سر بُرد!، شرکت کنیم.

در طرح پویش "صد برگ " در سال گذشته ۱۲،۰۰۰ پک لوازم التحریر تهیه شد. امسال نیز این پویش قصد دارد در دومین دوره طرح، برای سی هزار دانش آموز منطقه دشتیاری، واقع در جنوب شرق سیستان و بلوچستان و در نزدیکی مرز پاکستان، بسته‌های حاوی لوازم التحریر مورد نیاز در طی سال تحصیلی دانش آموزان را مستقیما از تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی، تهیه کند.

با شرکت در این کمپین خیریه، هم می‌توانیم مانعِ از کار افتادنِ چرخ تولید کارخانه‌های لوازم التحریر داخلی شویم، تا کارگران و متخصصین ایرانی در زمینه نوشت افزار نیز کسب درآمد کنند و هم از فشارهای مالی و اقتصادی بر دوش خانواده‌ دانش‌آموزان‌ محروم منطقه دشتیاری، کاسته شود.
مهم‌تر از همه اینکه از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری می‌شود.

این پویش با تدبیر خلاقانه مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی راه اندازی شده است که سال گذشته آغاز و امسال هم در ششمین نمایشگاه ایران نوشت ادامه یافته است.
این مجمع با حمایت از تولید کننده‌های مطرح نوشت افزار کشور، بستر بسیار مناسبی برای حمایت از نوشت افزار ایرانی اسلامی فراهم کرده است.
این عمل از سوی مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی جای تقدیر و تشکر فراوانی دارد و امیدواریم این کار در سال‌های دیگر هم به خوبی هر چه تمام‌تر ادامه پیدا کند.

بانی :

نمایشگاه ایران نوشت از گروه مرجع نمایشگاه ایران نوشت

مبلغ مورد نیاز :


15،000،000 تومان

همه می‌توانیم در بازی چند سر بُرد «صدبرگ2»، شریک باشیم.