ملاتیما، پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی یا کراودفاندینگ است که با همکاری رسمی سه تن از اساتید دانشگاه شریف از استارتاپ‌ها، مخترعین و هنرمندان حمایت می‌کند.

ملاتیما بستری برای حمایت از کمپین‌های هنرمندان و خیریه‌ها ایجاد کرده است.
موسسات خیریه و هنرمندان می‌توانند کمپین خود را بدون پرداخت هزینه‌ای، آپلود کنند تا حامیان  از پروژه آن‌ها حمایت کنند. جالب اینکه حامیان هر پروژه، در ازای حمایت خود هدیه‌هایی از کمپین دریافت می‌کنند.

چرا از کمپین‌ هنرمندان حمایت کنیم؟

تولید به صرفه محصولات:

با حمایت از هنرمندان علاوه بر دریافت هدیه‌هایی با ارزش بیشتر نسبت به پول حمایتی به هنرمندان کمک می‌کنید با کالاهای گران تر و بی کیفیت تر رقابت کنند.

حمایت از تولید داخل:

کار این استارت آپ، حمایت از مخترعان و هنرمندان ایرانی است که کار صنایع دستی انجام می دهند و آثار هنری خلق می کنند. زمانی که هنرمندان ببینند مردم از آن‌ها و کمپین‌هایشان حمایت می‌کنند انگیزه بسیار زیادی برای تولید بیش تر و رونق کسب و کار خود پیدا می کنند.چرا هنرمندان از ملاتیما استفاده می‌کنند؟

رونق تولید

فرصت بهره‌مندی از حمایت مالی مردم و رشد تولید و رونق کسب و کار

اطلاع از رغبت بازار قبل از تولید

اگر ایده‌ی هنری خاصی داشتید ولی نمی‌خواستید در تولید انبوه ریسک کنید بهترین کار برای شما این است که قبل از تولید انبوه رغبت بازار را بسنجید بنابراین با استفاده از ملاتیما و تولیدات محدود می توانید متوجه شوید که مردم چه مقدار به کالای شما علاقه نشان می دهند.

خدمات بازاریابی دیجیتال و خدمات بازاریابی تضمینی

برای  کارگاه‌های تولید کننده محصولات هنری با کیفیت و رقابتی خدمات رایگان بازاریابی دیجیتال به همراه قراردهی در سایت ارائه می‌شود علاوه بر آن از سایر خدمات تضمینی بازاریابی که تاثیری شگرف در فروش خواهد داشت می‌توانید استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیش تر در قسمت ارتباط با ما می توانید ارتباط برقرار کنید.


ارزش‌هایی که ملاتیما ایجاد می‌کند چیست؟

1- ملاتیما بستر رشد شرکت‌ها و کارآفرینان در زمینه‌های هنری را ایجاد می‌کند و به آن‌ها فرصت استفاده از خدمات بازاریابی و فروش و رشد اعتبار برند را می‌دهد.

2- مفهوم جدیدی به نام خرید جمعی را ایجاد کرده، به این صورت که مردم طعم شیرین خرید به قیمت عمده را برای خرید‌های تکی خود می چشند.

3- شرکت‌ها و کارگاه‌های تولیدی دیگر لازم نیست برای برندینگ و مارکتینگ خود هزینه‎های گزاف کنند با استفاده از خدمات بازاریابی ملاتیما بازاریابی خودشان را به صورت موثر رشد می‌دهند.

4- ملاتیما به کسانی که ایده و راهکاری برای ساخت هر چیز با ارزشی دارند امید می‌دهد ، مطمئن باشید اگر چیز با ارزشی را خلق کنید ملاتیما با تمام وجود برای فروش آن کار می‌کند.رسالت ملاتیما ایجاد بستری قوی برای رشد هنرمندان و خیریه‌های کارآفرینو آموزش محور است.


موشن گرافیک سایت ملاتیما