هم وطن تنهایت نخواهیم گذاشت

ما بخشی از مردم هستیم. ما خود مردم هستیم. مگر نه اینکه بنی آدم اعضای یکدیگرند... غم شما مردم شریف سیل‌زده غم ما و بی‌خانمانی و رنج تان رنج ماست.

«اکوسیستم استارتاپی ایران» در کنار استفاده از فناوری و ایده‌های نو در جهت کاستن از آسیب‌های بلایای طبیعی، از طریق برگزاری کمپین «دستهای عاطفه» بر آن است تا با ارسال کمک‌های نقدی و مایحتاج عمومی، قدری از الام مردم سیل‌زده را کاسته و به آنان این پیام را منتقل کند و بگوید هموطنان خوب تنهایتان نخواهیم گذاشت.

از همه فعالان و شرکت‌های استارتاپی، دانش بنیان و فناورانه دعوت می‌کنیم دوشادوش همه بخش‌های جامعه به این کمپین پیوسته و با کمک‌های نقدی و ارسال کالا به تعهدمان در مقابل هم وطنانمان شریف کشورمان عمل کنیم.

کمک‌ها به دو صورت انجام خواهد شد:

1- کمک‌های نقدی:

کمک‌های نقدی توسط پلتفرم مهربانه جمع‌آوری خواهد شد. پس از پایان کمپین، مبالغ جمع آوری شده توسط هفته نامه شنبه صرف خرید مایحتاج مورد نیاز و اعلامی از سوی سازمان های امدادی خواهد شد. اقلامی که خریداری خواهیم کرد، شامل پتو، مواد غذایی، کنسرو و کمپوت، وسایل بهداشتی، آب معدنی و سایر اقلام اعلامی سازمان‌های امدادی خواهد بود. با مذاکره اولیه‌ای که صورت گرفته، این اقلام به صورت پک از فروشگاه رفاه با تخفیف بالا خریداری خواهد شد. تمامی خریدها با فاکتور رسمی و قانونی صورت گرفته و از طریق سایت مهربانه و هفته نامه شنبه منتشر خواهد شد.

2- کمک‌های کالایی:

حامیان می‌تواند کالا و اقلام مورد نیاز سیل زدگان شامل:

  • البسه نو
  • پتو
  • مواد غذایی در قالب کنسرو و کمپوت، با تاریخ انقضای شش ماه به بالا
  • وسایل بهداشتی
  • آب معدنی

را به آدرس تهران: خیابان مطهری، خیابان علی اکبری، کوچه صحاف زاده، پلاک 15، طبقه اول و دوم ارسال و تحویل دفتر هفته‌نامه شنبه دهند. کالاهای ارسالی شما و کالاهایی که از محل وجوه جمع‌آوری شده کمپین خریداری خواهد شد، پس از جمع آوری با هماهنگی که با سازمان هلال احمر و جمعیت امام علی (ع) صورت گرفته، برای توزیع در مناطق سیل زده (خوزستان . لرستان . گلستان . همدان و ...) تحویل این دو مجموعه امداد رسان داده خواهد شد. رسید رسمی هلال احمر یا بنیاد امام علی (ع) نیز در سایت مهربانه و هفته نامه شنبه منتشر خواهد شد.

پیرو قرارداد شماره 177/ق/9801 در تاریخ 98/01/20، هفته نامه شنبه از طرف موسسه نیکوکاری مهربانه به عنوان مسئول اجرای پروژه تعیین شده است.

سوابق و پیشینه

هفته‌نامه شنبه به‌عنوان رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران، در بیش از ۳۰ شهر توزیع می‌شود. همچنین در رویدادهای سراسر کشور و بیش از ٨٠٠ شرکت استارتاپی بزرگ و کوچک، وی‌سی‌ها، شتابدهنده‌ها، بانک‌ها، شرکت‌های مالی و سرمایه‌گذاری، هلدینگ‌ها، جلسات همفکر سرتاسر ایران، پارک‌های علم و فناوری، اتاق‌های بازرگانی نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز خصوصی و دولتی و… توزیع می‌شود.

شنبه، رسانه اختصاصی اکوسیستم استارتاپی ایران، به مدیر مسئولی و سردبیری اکبر هاشمی از روزنامه‌نگاران با تجربه و شناخته‌شده ایرانی و توسط بخش خصوصی منتشر می‌شود.


مبلغ مورد نیاز پروژه

مبلغ مورد نیاز موسسه خیریه: 1,000,029,000 ریال

سهم ۷ درصدی مهربانه: 75,271,000 ریال

مبلغ کل پروژه: 1,075,300,000 ریال