مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: فعالیت‌های انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی مهرانه زنجان، بسیار ارزشمند و درخور تحسین است.

سید ارسلان حسینی سه شنبه شب در مراسم افتتاحیه چهارمین دوره مسابقات فوتسال «جام مهرانه» که در سالن شش هزار نفری امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی انقلاب زنجان برگزار شد افزود: همه باید در انجام فعالیت‌ها و کارهای خوب و انسانی سهیم باشند.


وی، به اهمیت ورزش در حفظ و ارتقا سلامت انسان‌ها بسیار مفید و سازنده دانست و اظهار کرد: زنجان از وجود قهرمانان خوب و توانمند آسیایی و جهانی، مربیان و پیشکسوتان توانمند برخوردار است و نیاز است به همت مسئولان و خیران، فضای ورزشی زنجان ارتقا یابد.


مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان نیز گفت: مهرانه زنجان با وجود مسئولان و خیران بزرگوار، نفس می‌کشد و این بر کسی پوشیده نیست.


اصغر وثوق افزود: اگر در شهری تمیز و امن زندگی می‌کنیم، حاصل کار و تلاش دستگاه های مختلف ازجمله شهرداری، فرمانداری و نیروهای نظامی و انتظامی است.


وی به نقش ورزش در سلامتی افراد و جامعه اشاره و اظهار کرد: اگر چهره‌های برتری چون جهان پهلوان تختی در عرصه ورزش داشته باشیم به حتم می‌توان کارهای بزرگی را انجام داد.


در این مراسم افتتاحیه که شماری از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند، برنامه‌های مختلفی از جمله موسیقی سنتی و اصیل، سنگنوردی به اجرا درآمد و حاضرین در سالن به ویژه کودکان و نوجوانان را به وجد آورد.


چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام مهرانه از عصر روز سه شنبه 28 دی ماه آغاز شد و تیم های شرکت کننده به مدت 12 روز در سالن مجموعه ورزشی شش هزار نفری امام خمینی (ره) انقلاب زنجان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.


در این مسابقات، تیم های فوتسال انجمن مهرانه، اداره کل ورزش و جوانان، تیپ 216 زرهی، بانک قوامین، بانک مسکن، بانک تجارت، بانک مهر اقتصاد، گروه عسگریه سپاه، دادسرا، ثبت اسناد، دادگستری، مدیریت درمان تامین اجتماعی، دانشگاه زنجان، شهرداری منطقه سه، نیروی انتظامی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، دانشگاه پیام نور، آب و فاضلاب روستایی، اداره کل تعاون،کار، رفاه و تامین اجتماعی، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.