سینره در مسیر مسئولیت اجتماعی خود کمپینی به نام #مراقب_تو، راه اندازی کرده است. شرکت سینره این‌بار با همکاری کاکتوس در نظر دارد با هدف جلب مشارکت مردمی و فرهنگ‌سازی در زمینه حمایت و مراقبت از کودکان مناطق محروم، با شما عزیزان همراه شود؛ تا در کنار هم‌، گام کوچکی برای کاهش مشکلات این قشر آسیب‌پذیر و آینده‌ساز کشور برداریم. 

مبلغ مورد نیاز برای اجرای این پروژه به‌منظور تهیه دو هزار بسته عیدی، معادل 200 میلیون تومان است‌.
هر بسته، حاوی یک جفت کفش ملی بچه‌گانه به مبلغ 60 هزار تومان، یک جفت جوراب نخی بچه‌گانه به مبلغ 6 هزار تومان، یک عدد عروسک خرسی به مبلغ 10 هزار تومان، یک عدد کرم ترک پا به مبلغ 24 هزار تومان و یک کارت تبریک نوروزی است. 

مبالغ اعلام شده، با نرخ فروش عمده و اعمال تخیف 30 درصدی محاسبه شده است. در این کمپین به ازای هر مبلغی که مردم بپردازند، به همان اندازه و تا سقف یک‌صد میلیون تومان نیز شرکت سینره پرداخت می‌کند.

کمپین «مراقب تو» شرکت سینره


علاوه بر آن، در این کمپین از شما عزیزانی که در شبکه‌های اجتماعی فعال هستید دعوت می‌شود تا با اشتراک‌گذاری هشتگ #مراقب_تو و انتشار بنر کمپین در صفحه اینستاگرام، توییتر یا کانال‌های اطلاع‌رسانی خود، به این کمپین در فضای مجازی بپیوندید.


سینره،
این کمپین  را در حوزه آموزش، درمان و کارِ کودکان راه‌اندازی کرده است. انجمن حامی، بنیاد کودک، زنجیره امید، خانه ای‌.بی و انجمن حمایت از کودکان کار در این کمپین مشارکت دارند.

کمپین «مراقب تو» شرکت سینره

ساخت و تجهیز مدرسه‌ای با دو کلاس درس و یک کتابخانه در روستای قلعه جی‌علیای جوانرود در استان کرمانشاه، پرداخت هزینه‌ی ۱۰ ماه آموزش ۶۰ کودک، پرداخت هزینه‌ی درمان ۵۰ کودک مبتلا به بیماری‌های قلبی، ارتوپدی و ناهنجاری‌های ترمیمی، پرداخت هزینه‌ی درمان دست‌کم ۵۰ کودک مبتلا به ای‌.بی برای مدت یک‌سال و حمایت مالی دو ماهه از مراکز خاوران، بازار تهران، همه کودکان و مرکز بم از جمله تعهداتی است که سینره در این کمپین برعهده دارد.
.