گروه اجرایى پرفورمنس آرت «اُریفیس» عواید حاصل از بلیت فروشى این اثر را به استثنای هزینه‌هاى اجرا، صرف عمل کودکان ناشنوا کند.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از آنا، گروه اجرایى پرفورمنس آرت «اُریفیس» با حمایت معنوى بنیاد کمک (کیش مهر کتایون) قصد دارد عواید حاصل از بلیت فروشى این اثر را به استثنای هزینه‌هاى اجرا صرف عمل کودکان ناشنوا کند. علیرضا کیمنش در این باره گفت: از آنجایی که موضوع این پرفورمنس آرت پیرامون صوت و گوش انسان است به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم درآمد‌های ناشی از فروش این اثر را به کودکان ناشنوا پرداخت کنیم. به همین سبب از موسسه خیریه کتایون ریاحى که مربوط به کودکان ناشنواست خواستیم که ما را در این امر یارى کنند.

رویا نونهالى، علی اکبر علیزاد، نادر مشایخى، هومن کیایى، على اصغر دشتى، علی باقری، خاطره حاتمی، ، صادق ملک، شیما مهدوى، علیرضا کیمنش، بهزاد عمرانى، مهرداد مصطفوى، کتایون سالکى، سیامک فارسى، کیاسا ناظران، مسیح کاظمى و صالح تسبیحى اجراگران این پرفورمنس آرت هستند. هر شب دو هنرمند به عنوان اجراگر در این پرفورمنس آرت حضور دارند و ما از پیش اعلام نخواهیم کرد که آن دو نفر چه کسانى هستند. مخاطبان در لحظه متوجه می‌شوند چه کسى در اجرا حضور دارد و همچنین علاوه بر اجرا گرانى که ما در بروشور اعلام کردیم هنرمندان دیگرى نیز هر شب به عنوان اجراگر حضور خواهند داشت.

علیرضا کیمنش (طراح)، مجید جمشیدى ماسوله (ا فضا ساز)، پیتر پیر حسین‌لو (طراح صدا)، الهه حاجى‌زاده (مشاور رسانه)، تارا امیدى (تبلیغات مجازى) از دیگر عوامل این پرفورمنس آرت هستند.

‎لازم به اشاره است که «اُریفیس» از 1 تا 11 اسفند ماه درپلت فرم «عمارت روبرو» به آدرس خیابان انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر، بن بست کیانپور واز ساعت ١٨ تا ساعت ٢١ اجرا می‌شود.

تماشاگران در طول اجراى پرفورمنس هر ساعتى که خواستند مى‌توانند به سالن وارد شوند و در این اجرا شرکت کنند، و هر ساعتى که مایل بودند می‌توانند از سالن خارج شوند.