باشگاه روستوف در چارچوب همکاری برای فروش پیراهن بازیکن ایرانی تیم خود، مشارکت در این کار نیک را توصیه کرده که در شبکه و کنتاکت» روسیه عرضه شده است.
پایگاه خبری روسی سیتی ریپورتر روز جمعه با اعلام این خبر افزوده است: این پیراهن که سردار آزمون در جریان بازی با تیم بایرمونیخ در چارچوب لیگ قهرمانی باشگاه‌های اروپا بر تن داشت، از سوی تمامی بازیکنان تیم روستوف امضا شده است.
براساس برنامه اعلام شده، درآمد حاصل از حراج اینترنتی پیراهن بازیکن ایرانی برای درمان دیما باراش کودک روسی هزینه خواهد شد که گرفتار بیماری سرطان مغزی است.
باشگاه روستوف در توصیه خرید این پیراهن نوشته است: شما امکان کمک به دیما را دارید، امروز می توانید با خرید پیراهن «سردار آزمون» که با آن در برابر تیم بایر مونیخ آلمان پیروز شدیم در درمان یک همنوع خود کمک کنید.
بازیکن ایرانی تیم روسی به دلیل بازی های خوب و گلزنی های خود در لیگ برتر روسیه و اروپایی مورد توجه ویژه کارشناسان ورزشی و رسانه ای این کشور قرار دارد.

پایان مزایده پیراهن سردار آزمون

مزایده پیراهن «سردار آزمون»، ملی پوش ایرانی به نفع کودک دو ساله سرطانی اهل روستوف با مبلغ ۱۰ میلیون تومان پایان یافت.

باشگاه روستوف روسیه پایان مزایده پیراهن «سردار آزمون»، ملی پوش ایرانی خود جهت کمک به دیما داراش، کودک دو ساله‌ای که مبتلا به بیماری سرطان عصب مرکزی شده است را اعلام کرد.

 

«دیمیتری گوروویچ» یکی از هواداران تیم روستوف است که حاضر شد برای خرید پیراهن سردار آزمون در این مزایده خیرخواهانه مبلع 200 هزار روبل روسی معادل 10 میلیون تومان پرداخت کند. باشگاه روستوف در بیانیه‌ای رسمی از تمامی هواداران این تیم که با ارسال ایمیل و تماس‌هایی آمادگی خود را برای کمک به دیما داراش اعلام کردند قدردانی کرد.

 

«سردار آزمون»، ملی پوش ایرانی روستوف پیراهنی را که با آن برابر تیم بایرن مونیخ در بازی هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کرده بود را جهت فروش و کمک به دیما داراش در اختیار باشگاه روستوف قرار داده بود تا سهم بزرگی در این کار خیر ایفا کند.


منبع: ایرنا