ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

«اسنپ فود» به کمپین «آیین کوچه‌ گردان عاشق» پیوست.

«اسنپ فود» به «آیین کوچه‌ گردان عاشق» جمعیت امام علی (ع) پیوست. «آیین کوچه‌ گردان عاشق» طرحی است که از سال 1378 اجرا می‌شود در این طرح کیسه های مایحتاج مورد نیاز یک ماهه هزاران خانواده محروم توسط نیکوکاران و خیرین تامین و توسط دانشجویان و داوطلبان در شب‌های قدر توزیع می‌شود.

در ماه مبارک رمضان جمعیت امام علی (ع)  از طریق کمک‌های مردمی و حامیان مالی شامل بنگاه های اقتصادی، به تهیه مایحتاج مورد نیاز و مواد غذایی می پردازد. در این میان اسـنپ‌فود در راستا فعالیت خود به این کمپین نیکوکاری پیوست. 

در حال حاضر برآورد می شود که بیش از ۸۰۰۰  خانواده آسیب دیده و نیازمند در سراسر کشور تحت پوشش این طرح قرار بگیرند. البته تعداد کیسه های آذوقه توزیعی، بستگی به میزان کمک های مردمی در تأمین هزینه آن ها دارد. اگر بیش از مبلغ مورد نیاز برای ۸۰۰۰ کیسه کمک جمع آوری شود، جمعیت امام علی (ع) تعداد خانواده های بیشتری را تحت پوشش طرح قرار خواهد داد.

اقلام اصلی موجود در کیسه ها شامل برنج، روغن، گوشت، مرغ، عدس، لوبیا قرمز، نخود، قند، شکر، رب گوجه فرنگی، خرما، پنیر، ماکارونی، چای، تن ماهی، مایع ظرف شویی، پودر لباس شویی، شامپو، صابون و خمیردندان می باشد.

چگونه می‌توان در این طرح شرکت کرد؟

  • هنــــگام ثبت ســــفارش غــذا، کد ImamAli را در قســمت کد تخفیــف وارد نماییــد.
  • ۵ درصد از مبــلغ سفارشتــان از طرف شما به طرح کوچــه‌گردان عاشــق اهــدا شود.

شما هیچ مبـــلغ اضافه‌ای نمی‌پردازیـــد و این مبلغ از طرف اسنپ‌فـــود پرداخت می‌شـــود.

حمایت از آیین کوچه گردان عاشق

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.