برنامه کودکان محیط زیستی سن ایچ هم زمان با روز کار داوطلبانه و در ادامه فعالیت‌های روز زمین پاک طی روزهای ۱۳ تا ۲۱ اردیبشت ماه ۹۴ برای دانش آموزان مقاطع دوم الی چهارم دبستان شهرستان‌های اراک و ساوه با همکاری انجمن طرح سرزمین، انجمن سبز اندیشان اراک، انجمن دوستداران و حافظان طبیعت ساوه و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوان ساوه و حمایت و مشارکت شرکت عالی فرد تولیدکننده محصولات «سن ایچ» برگزار گردید.


آشنایی کودکان با اهمیت حفاظت از زمین، انواع پسماند، بازیافت و تفکیک زباله از مبدأ و همچنین آشنایی با فرایند بازیافت پاکت‌های چندلایه بخش آموزشی این برنامه بود که از طریق فعالیت‌های گروهی و بازی و اجرای موسیقی برای کودکان اجرا شد.
شرکت «عالی فرد» تولیدکننده محصولات سن ایچ در راستای مسئولیت اجتماعی خود در قبال حفظ محیط زیست و خصوصاً کاهش ضایعات بسته‌بندی، حامی این برنامه است.
سازمان‌هایی که به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل می‌کنند، به عنوان سازمان‌هایی پاسخگو، برای شفافیت و پاسخگویی به ذینفعان خود در قبال عملکردشان، روشی بسیار اخلاقی در پیش می‌گیرند. این سازمان‌ها حساسیت و توجهی ویژه به پاسخگویی اجتماعی و حفظ ثبات زیست‌بوم سازمان در حال و آینده دارند و این دیدگاه را ترویج می‌‌دهند. مسئولیت اجتماعی در ارزش‌‌های این سازمان‌‌ها بیان شده است. آن‌ها از طریق مراوده باز با ذی‌نفعان، انتظارات و مقررات محلی و جهانی را درک و رعایت کرده و از آن فراتر می‌روند.
این سازمان‌‌ها ضمن توجه به مدیریت ریسک، در پی فرصت‌هایی برای تعریف پروژه‌هایی با جامعه هستند که دارای منافع دوسویه باشد و علاوه بر این برانگیزنده و نگهبان اعتماد ذی‌نفعان به سازمان باشد. آن‌ها به تاثیرات گرم شدن کره زمین، تولید گازهای گلخانه‌ای و تخریب محیط زیست، در سال‌های اخیر توجه جوامع و دولت‌ها را به افزایش نقش شرکت‌‌ها در زمینه حمایت از محیط زیست و تولید محصول سبز افزایش داده است.