راه رفتن در یک مسیر 2 کیلومتری با کفش های زنانه

در این رویداد که توسط یک موسسه خیریه آمریکایی ایجاد شد، و هدف آن حمایت از قربانیان خشونت خانگی و پیشگیری از بروز آن بوده است، مردان مسیری حدوداً دو کیلومتری را با کفش‌های پاشنه بلند زنانه طی نمودند و در طول مسیر کمک‌های مالی جمع آوری کردند. در سال دوم برگزاری این رویداد توسط این موسسه بیش از 600 مرد شرکت کردند و مبلغ قابل توجهی کمک، جمع آوری نمودند.

پوشیدن لباس گوریل 

طی رویدادی که توسط یک موسسه خیریه انگلیسی ایجاد شد، بیش از 600 نفر از مردم درحالی که لباس هایی شبیه به گوریل‌ها به تن داشتند به خیابان‌ها آمدند و برای حمایت از حیواناتی که در خطر انقراض بودند، کمک‌های مالی جمع آوری کردند. شرکت کنندگان مسیری 8 کیلومتری را طی کردند و باید قبل از شرکت در این رویداد هزینه ای معادل 58 پوند پرداخت می‌کردند که هزینه لباس آن‌ها را نیز تامین می‌کرد. این رویداد حتی مورد توجه بسیاری از افراد مشهور و حمایت کنندگان حقوق شهروندان نیز قرار گرفت و در نهایت مبلغی در حدود 100 هزار پوند برای این موسسه خیریه جمع آوری شد.

رقابت خوردن همبرگر دو کیلویی

یک رویداد رقابتی سالانه است که به منظور جمع آوری کمک برای موسسه خیریه سلامت روانی برگزار می‌شود. شرکت کنندگان برای خوردن همبرگری به وزن 2 کیلوگرم با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. البته برای تشویق افراد بیش‌تر به شرکت در این رویداد، وزن این همبرگر به 1 کیلوگرم کاهش یافت.

لباس هیولاها

یک موسسه خیریه که در زمینه حمایت از کودکان سرطانی فعالیت می‌کند، این رویداد را برگزار می‌نماید. این موسسه با انتشار فراخوانی از مهدکودک‌ها، مدارس ابتدایی و گروه‌های فعال کودکان، درخواست می کند که کودکان لباس‌هایی به شکل هیولا برای خود طراحی و در یک راهپیمایی شرکت کنند و در آخر بهترین لباس انتخاب می‌شود. هر کودک برای شرکت در این رویداد باید حق عضویتی معادل یک پوند به موسسه خیریه پرداخت نماید.


 مؤلف: رویا باقری