ویکی نیکی در اولین رویداد «نواندیشان فناوری‌های مالی» که همزمان با هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت و جشنواره مرحوم دکتر نوربخش برگزار شد، عنوان استارت‌آپ با بیش‌ترین فعالیت در حوزه اجتماعی را کسب کرد.


مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در مراسم اهدای جوایز استارت‌آپ‌های حاضر در نمایشگاه نواندیشان فناوری‌های مالی هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با اشاره به ضرروت تعامل با استارت‌آپ‌ها تاکید کرد: بر‌اساس استراتژی شرکت که برگرفته از نگاه بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک است، هدف شرکت، ایجاد یک ساختار نظام‌مند در حمایت از استارت‌آپ‌های فين‌تک است.

وي ادامه داد: با توجه به بررسی‌های انجام شده برای ایجاد هماهنگی بیشتر در حمایت از استارت‌‌آپ‌ها مقرر گردید شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش (شرکت تابعه شرکت خدمات انفورماتیک) عهده‌دار این وظیفه شود که امیدواریم در قالب آن بتوان به صورت نظام‌مند با استارت‌آپ‌ها وارد تعامل موثر و ثمربخش شویم.
وی خواستار پیگیری و تداوم ارتباط استارت‌آپ‌ها با شرکت شد و بيان داشت: شرکت آمادگی هر گونه همکاری را دارد و انشاالله با پیگیری صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها، شاهد اتفاقات خوب در این عرصه باشیم.
در پايان اين مراسم، جوایز استارت‌آپ‌های برتر توسط مدیرعامل شرکت‌خدمات‌انفورماتیک اهدا شد. 


*لازم به ذکر است که این همایش در روزهای دوم و سوم بهمن ماه در مرکز همایش‌های برج میلاد برپا بود. 


مهندس سید ابوطالب نجفی در مراسم تقدیر از نفرات برتر نواندیشان فناورهای مالی:
استراتژی شرکت خدمات انفورماتیک حمایت نظام‌مند از صاحبان ایده‌های فناوری مالی است.

گزارش تصویری مراسم اهدای هدایای نفرات برتر نمایشگاه نواندیشان فناوری‌های مالیامیدوارم بتوانیم با ادامه این راه به کمک همراهانمان، خدمتی هر چند کوچک در حوزه نیکوکاری ارائه دهیم.