رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه سازمان اوقاف نیازمند بیان هنرمندانه و عالمانه اهداف خود است، گفت: باید با کمک هنر و رسانه ماموریت‌های خود را اطلاع‌رسانی کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی در حاشیه اختتامیه نخستین کمپین کشوری تولید محتوا با موضوع وقف که با میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه فارس برگزار شد، درباره اهمیت ورود هنرمندان به مسئله وقف اظهار کرد:

سازمان اوقاف نیازمند بیان هنرمندانه و عالمانه اهداف خود است که با اجرای چنین برنامه‌‌هایی خود را به این اهداف نزدیک می‌کنیم و متوجه این مسئله هستیم که اگر بخواهیم درصدد جلب نظر مخاطب باشیم باید با کمک هنر و رسانه ماموریت‌‌های خود را اطلاع‌‌رسانی کنیم.


وی با بیان اینکه زبان هنر، رساترین زبان است، تصریح کرد: تعداد زیادی از هنرمندان با تجربه کشور در حوزه وقف وارد شده و کمک می‌کنند و همین مسئله برای ما یک موفقیت است.


رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به حضور 75 هنرمند با تجربه در کارگاه طراحی گرافیک و کاریکاتور با موضوع وقف گفت: هنرمندانی که امروز و در این برنامه جمع شده‌اند، هنر خود را در اختیار ما قرار می‌دهند که در راستای اطلاع‌رسانی در هفته وقف و مناسبت‌‌های دیگر بهره ببریم. حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی درباره میزان رضایتمندی از تلاش‌‌های هنرمندانی که در این برنامه حضور دارند، افزود: محتوا های خوبی در اختیار هنرمندان قرارگرفته بود و آنان نیز تلاش‌‌های ارزنده‌ای داشتند و نکته پراهمیت این تلاش‌‌ها برای سازمان اوقاف، آشنایی هنرمندان با حوزه وقف است.


 وی ضمن تقدیر از تلاش رسانه‌ها از آنان خواست که یاری‌‌رسان وقف در رسیدن به اهداف خود و فرهنگ‌‌سازی آن در جامعه باشند.


گفتنی است کارگاه ملی طراحی گرافیک و کارتون با موضوع وقف با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری تهران و سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و به میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس، از دهم تا سیزدهم آبان ماه در شیراز برگزار شد.