جمعيت امداد دانشجويى_مردمى امام على(ع) با همکاری سازمان مردم نهاد «درختکاران» طرح مشترک «یک نهال، چند خشت» را راه اندازی کرده‌اند. این کمپین با هدف خريد و ساخت خانه علم براى بيش از دويست كودک درگير چرخه كار و حفظ و گسترش محيط زيست كشور ایجاد شده است.
کمپین «یک نهال، چند خشت» در بازارچه خیریه «بوی عیدی» جمعیت امام علی مطرح شد و پس از استقبال نیکوکاران این طرح در فضاى مجازى ادامه یافت. سرمایه مالی مورد نیاز برای ساخت خانه علم حدود 800 میلیون برآورد شده که از این مقدار مبلغ تقریبی 180‌میلیون تومان تامین شده است.

نیکوکاران می‌توانند برای شرکت در این کمپین حداقل مبلغ ۳۰‌هزار تومان از طريق درگاه اينترنتى سايت جمعيت امام على و یا به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۰۵۴۵۸ با نام جمعيت امام على واریز و عضو این طرح شوند. پس از واریز مبلغ، مشخصات و تصوير فيش واريزى به آيدى shahrooz_gh‌@ ارسال نمایید.
جهت کاشت نهال توسط خریداران بعد از عضویت در کمپین، پيامکی ارسال و یا در كانال جمعيت البرز و پيج درختكاران اعلام مى‌شود كه در صورت تمايل می‌توانند نهالشان را بكارند. همچنین برخى مراحل کاشت نهال‌ها با مشارکت و همراهی کودکان و نوجوانان تحت حمایت «خانه علم ملک آباد» صورت می‌گیرد.
به پاسداشت اين هميارى، سازمان درختكاران يک نهال با نام شما كاشته و يک گواهى مشاركت براى شما صادر و ارسال می کند.
بدیهی‌ است تمامی مراحل کاشت نهال و مسائل تخصصی مربوط به آن توسط گروه درختکاران و با مشارکت و همراهی جمعیت امام علی البرز به عنوان نیروی انسانی فعال در انجام طرح و همچنین ناظر بر پروژه صورت می‌گیرد.

 نحوه محاسبه تعداد خشت‌ها:
شرط اولیه برای ثبت نام در این طرح واریز حداقل مبلغ 30000 تومان است.
30000 تومان معادل 1 نهال، 1 خشت
40000 تومان معادل 1 نهال، 2 خشت
60000 تومان معادل 1 نهال، 3 خشت
و همین طور به ترتیب هر 20000 تومان معادل 1 خشت خواهد بود.

حمایت می کنم