مصرف آب آشامیدنی سالم و بهداشتی نقش مهمی در سلامتی انسان دارد به طوری که کم آبی بدن می تواند باعث سستی و کسالت بدن شده و حتی مرگ انسان را بدنبال داشته  باشد.

دانش آموزان معمولا پنج تا شش ساعت از روز بطور مستمر در فضای مدرسه می گذارند، معمولا در طول این مدت نیاز به آب آشامیدنی دارند، نبود آب سالم و بهداشتی مورد نیاز در مدارس موجب شده تا دانش آموزان آب آشامیدنی مصرفی خود را از منزل به همراه بیاورند.

شرکت تجارت سیر سرند آسیا در تلاش است با حمایت شما عزیزان 2 دستگاه آب سرد کن دو شیر استیل را برای روستاهای  آبکوهی و دسکی که از توابع شهرستان  جاسک (یکی از شهرهای استان هرمزگان در جنوب ایران است) خریداری نماید تا از استاندارهای مطلوبی بهرمند شوند .

روستاهای محروم این شهرستان که بدلیل مشکل نبود آب و مضاف بر آن نبود آب آشامیدنی سالم و همچنین بدلیل استفاده طولانی مدت نیاز به بازسازی مجدد آب سردکن ها را دارند. روستاهای نام برده اکثر فاقد لوکشی هستند و آب مدارس روستا از طریق مخازن آب تامین می شود.

بانی پروژه

شرکت تجارت سیر سرند آسیا
شرکت تجارت سیر سرند آسیا به شماره ثبت 39166 یک شرکت خصوصی که زمینه فعالیت این شرکت عمران و ساخت و ساز می باشد. این شرکت همیچین در سال های اخیر در چند پروژه با موضوعیت تجارت الکترونیک هم سرمایه گذاری نموده است .این شرکت با توجه به مدیران لایقی که دارد توانسته در کارهای خیرانه با کمک چندین خیّر چند مدرسه برای کمک به تحصیل دانش آموزان در شهرستان بشاگرد ایجاد کند.

  • 07644415607
  • 2012minab@gmail.com

  • شهرستان میناب-فازآ ارغوان شرقی پلاك 377 واحد یکم


مبلغ مورد نیاز

5،400،000