چهارمین حراج آثار هنری «نگارخانه بهنام ‌دهش‌پور» از تاریخ ۷ تیرماه تا ۵ مردادماه برگزار می‌شود.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از موسسه خیریه بهنام دهش پور حراج سالیانه نگارخانه بهنام دهش‌پور با نمایش بیش از ۱۵۰ اثر(شامل نقاشی، مجسمه،عکس و نقاشی خط) در روزهای ۷ و ۸ تیرماه ساعت ۱۶ تا ۲۱ افتتاح می‌شود و تا ۵ مردادماه در محل گالری ادامه خواهد داشت.

برای تعبیر بودن و با هم بودن تنها یک معنا را یافتیم و آن «بهنام» بود. لحظه‌های ناب با هم بودن را در کنار حضور شیشه‌ای هنرمندانه بهنام جشن گرفتیم. گردهم آمدیم و دست‌هایمان، خالق بزرگترین مفهوم انسانیت شد و دیگری را معنا بخشیدیم. آن‌جا که زیبایی با مفهوم انسانیت گره می‌خورد و عشق تنها تصویری می‌شود برای نوازش دلت. حامی لحظه‌های نگرانی بیمارانی شدیم که اینجا می‌آیند و هنرمندانه قلب‌هایمان را گشودیم و هر آنچه می‌توانستیم به پیشکش آوردیم تا سهمی از خیر را با خود همراه کنیم.

پس حالا که می‌آیی دلت را با خودت همراه بیاور تا در آستانه تابستانی گرم، خنکای نسیم یاری را از لابه‌لای آنچه خالق آن بودیم، به نظاره بنشینی و تو هم سهم خودت را به خانه ببری…

چهارمین حراج آثار هنری «نگارخانه بهنام ‌دهش‌پور» از تاریخ ۷ تیرماه تا ۵ مردادماه برگزار می‌شود. نفیسه امدادی مدیرنگارخانه با بیان این مطلب گفت:


حراج سالیانه نگارخانه بهنام دهش‌پور با نمایش بیش از ۱۵۰ اثر(شامل نقاشی، مجسمه،عکس و نقاشی خط) در روزهای ۷ و ۸ تیرماه ساعت ۱۶ تا ۲۱ افتتاح می‌شود و تا ۵ مردادماه در محل گالری ادامه خواهد داشت.


او با اشاره به استقبال بی نظیر هنردوستان و خیرین از سه دوره حراج سال‌های گذشته در مورد نحوه انتخاب کارها افزود: در این نمایشگاه که با هدف تامین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برگزار می‌شود، آثار بسیاری از اساتید بنام حوزه هنرهای تجسمی و همچنین هنرمندان جوان برای نمایش و فروش عرضه خواهد شد. موسسه گل پوژان و کافه رئیس نیز حامی ما در برگزاری این حراج هستند. امید است با فروش این آثار و حمایت نیک‌اندیشان، قدم موثری در جهت تامین هزینه دارو و درمان بیماران مبتلا به سرطان برداریم.

گشایش: پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه۱۳۹۷ ساعت ۱۶ تا ۲۱

بازدید از نمایشگاه: ۹تیر تا ۵ مرداد ساعت ۹ تا ۱۶ (به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی) 


نگارخانه بهنام دهش‌پور: خیابان شهید لواسانی(فرمانیه غربی)، روبروی مدرسه بوعلی، خیابان شهید جباریان(فروردین سابق)، کوچه مسجدی، کوچه مرمری، پلاک ۱۳

شماره تماس : ۷۵۴۰۹ داخلی ۲۱۱