بنیاد فارس المؤمنین  تاکنون بیش از ۲۰۰ خانواده‌ غیرتمند و نیازمند را شناسایی و وضعیت زندگی آنان را مورد تحقیق و بررسی قرار داده است که در طول سال تحت پوشش کمک‌های خیرین قرار گرفته‌اند.
این بنیاد خیریه قصد دارد در آستانه آغاز سال جدید با کمک مردم عزیز، طبق روال هرساله بسته‌های مواد غذایی و پوشاک این خانواده‌ها را تأمین و تدارک نماید:

۱. بسته غذایی
شامل ۱٥ قلم: برنج، روغن، گوشت، مرغ، حبوبات، تخم‌مرغ، ماکارونی، چای، پنیر، قند و شکر و نیز مواد شوینده و بهداشتی است که به تناسب تعداد نفرات خانوار تهیه شده و در هفته پایانی سال توزیع و تقدیم خانواده‌های نیازمند می‌شود. مبلغ تخمینی بسته برای هر فرد بطور متوسط حدود ۱۰۰.۰۰۰ تومان برآورد شده است.

۲. پوشاک
با کمک یکی از مؤسسات خیریه، اقدام به تجهیز نمایشگاه کامل پوشاک شده که تمامی اقلام آن از تولید با کیفیت ایرانی است که با حداقل قیمت تمام شده ارائه می‌شود.
به هر نفر از اعضاء خانواده یک بُن به مبلغ ۹۵.۰۰۰ تومان اهداء می‌شود. فرد می‌تواند با این مبلغ کفش و لباس کامل را با سلیقه خود انتخاب کند. از همه علاقمندان به مشارکت و همیاری در این امر خداپسندانه دعوت می‌شود تا کمک‌های خود را به حساب‌های زیر به نام بنیاد فارِس المؤمنین واریز نمایند. در طول سال نیز می‌توانند صدقات، نذورات و سایر خیرات خود را به این حساب‌ها واریز نمایند.

بانک پاسارگاد
شماره حساب:
۲۲۵۱۱۰۱۱۰۲۸۵۳۹۲
شماره کارت:
۵۰۲۲-۲۹۱۹-۰۰۰۲-۹۸۹۱

 بانک ملت
شماره حساب:
۴۶۹۵۱۲۳۳.۷۰
شماره کارت:
۶۱۰۴-۳۳۷۷-۷۰۱۱-۵۱۵۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره دفتر موسسه تماس حاصل نموده یا به دفتر امور خیریه در مسجد حضرت امیر علیه السلام مراجعه نمایید: ۶۶۹۲۳۲۳۴