«سید محمد طاهایی»، مدیر درمانگاه خیریه سید‌الشهدا(ع)، در گفتگو با خبرنگاران گفت: در ایام تاسوعا و عاشورا پزشکان در دبیرستان دین و دانش از ساعت هشت صبح در دبیرستان دین و دانش در مقابل بیمارستان کامکار (قم خیابان19 دی) در خدمت عزاداران هستند.

وی افزود: این اقدام برای بیستمین سال انجام می‌شود و علاوه بر آن ایستگاه‌های صلواتی را هم برای زائران و مسافران برپا می‌کند.

طاهایی با بیان اینکه این خدمات از صبح روز تاسوعا تا شام غریبان ادامه دارد گفت: پزشکان عمومی و متخصص، بیماری‌های اطفال، زنان و زایمان، بیماری‌ های داخلی، پوست و... به ویزیت بیماران می‌پردازند.

وی تاکید کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته داروخانه درمانگاه نیز داروهای مورد نیاز بیماران نیازمند را به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد.

مدیر درمانگاه خیریه سید‌الشهدا(ع) گفت: طی سنوات گذشته طی این دو روز 2 هزار نفر ویزیت شدند و امسال نیز آمادگی پذیرش 5 هزار نفر را داریم.

 طاهایی در آخر تصریح کرد: در این درمانگاه 80 نفر اعم از پزشک و متخصص مستقر می‌شوند و برخی خدمات نیز با بیمارستان کامکار هماهنگ شده و از تجهیزات این بیمارستان استفاده خواهد شد همچنین درمانگاه دسترسی مردم به پزشکان را نیز تسهیل می‌کند.


منبع: شبستان