باران نبار !

ایران غرقِ در آب است...

نیازسنجی اولیه:

باتوجه به جاری شدن سیل به صورت ناگهانی در بسیاری از نقاط کشور عزیزمان ایران و گرفتاری هموطنانمان در این فاجعه هولناک آن هم در تعطیلات عید نوروز، بر آن شدیم تا با حمایت حامیان همیشگی، به یاری افراد سیل زده بپردازیم.

 

محل اجرای پروژه:

با توجه به شرایط ویژه آب و هوایی در نقاط مختلف کشور عزیزمان و جاری شدن سیل در چندین شهر کشور (شهرهای شمالی ، شهرهای غربی ، شهر های جنوبی و ...)، طبق جلسه فوق العاده‌ای که میان مددکاران موسسه برگزار شد و بر اساس مشورت‌ها و هماهنگی‌های انجام شده با گروه مهربانه  تصمیم بر آن شد که در زمان تکمیل جمع سپاری مالی، با بررسی شرایط موجود در سراسر کشور و مشورت با مسئولین مرتبط مبنی بر آن که در کدام قسمت و کدام شهر نیاز بیشتری به کمک دارند، محل جرای پروژه انتخاب شده و در گزارش ارائه شده در همین صفحه به حامیان گرامی اطلاع داده می‌شود.

 

اقلام ضروری برای سیل زدگان:

  • پتو
  • پوشک نوزادان
  • پوشک بزرگسال
  • نوار بهداشتی بانوان

 

نیازسنجی مالی:

تهیه 100 عدد پتوی دو نفره و 50 بسته پوشک بزرگسالان، 50 بسته پوشک نوزادان و 200 بسته نوار بهداشتی بانوان

 

برآورد مالی پروژه:

پتوی دو نفره:  150.000 تومان

پوشک بزرگسالان در 3 سایز: 57.000 تومان

پوشک نوزادان در 4 سایز:  36.000 تومان

نواربهداشتی بانوان: 6.200 تومان

جمع مبلغ مورد نیاز برای اجرای کامل این پروژه: 20.890.000 تومان


لازم به ذکر است چنانچه مبلغ جمع سپاری بیشتر یا کمتر از مبلغ درخواستی باشد، تعداد اقلام مذکور مطابق با مبلغ جمع سپاری شده تغییر خواهد کرد.

کلیه هزینه‌های تهیه، بسته بندی، حمل و توزیع از صندوق موسسه خیریه حامی راه انسانیت پرداخت خواهد شد.

 

مستندات و صحت انجام دقیق پروژه:


بر طبق ضوابط و قوانین مصوب موسسه خیریه حامی راه انسانیت، کلیه مراحل پروژه‌های این مجموعه از ابتدا تا انتها (خرید، آماده سازی و توزیع) به صورت کامل همراه با مستندات به صورت فیلم، عکس، فاکتور، رسید پرداخت پول، گزارش تراکنش‌های بانکی و گزارش نهایی پروژه به صورت کامل در اختیار حامیان مهربان این پروژه قرار می گیرد.

 

 

سوابق و پیشینه

در زمستان سال 1394 جمعی از اساتید و متخصصین دانشگاه تصمیم گرفتند برای اولین بار در سراسر کشور موسسه خیریه‌ای متفاوت از آنچه تاکنون وجود داشته، راه اندازی نمایند. متخصصین روانشناسی و جامعه‌شناسی این موسسه پس از بررسی شرایط و ضوابط و قوانین موجود در این زمینه و سنجش راهکارهای علمی و اصولی کمک به نیازمندان واقعی، تصمیم به راه‌اندازی موسسه حامی راه انسانیت گرفتند. سرانجام موسسه خیریه حامی راه انسانیت در تاریخ 1395 به شماره ثبت 1546 به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۷۹۲۰۰۸ ثبت شد.مبلغ مورد نیاز پروژه

مبلغ مورد نیاز موسسه خیریه: 208,971,000 ریال

سهم ۷ درصدی مهربانه: 15,729,000 ریال

مبلغ کل پروژه: 224,700,000 ریال


کمپین کمک به سیل زدگان خیریه حامی راه انسانیت