نماینده شرکت ال‌جی در ایران با ارسال بیانیه‌ای خبری اطلاع می‌دهد که در دو سال اخیر از طریق همکاری با شرکت گلدیران در دو سال اخیر، ۲۰ هزار کوله پشتی در سراسر کشورمان توزیع کرده تا امکانات آموزشی بیشتری را در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار دهد.این شرکت همچنین در برخی مناطق کشورمان علاوه بر کیف اقدام به توزیع لوازم التحریر کرده تا تحصیل عده ای از دانش آموزان را ممکن سازد.
ال جی در کنار اقدامات فوق، با همکاری گلدیران برخی مدارس ایران را نیز به سیستم تهویه سرمایش و گرمایش مجهز نموده تا وضعیت کلاس‌های درسی را نیز بهبود بخشد.
شرکت یاد شده همچنین خبر می‌دهد که خیریه‌‌هایی مانند زنجیره‌‌امید، دارالاکرام، مهرآفرین، زینب کبری و بهنام دهش‌پور، از جمله موسساتی هستند که در این مدت با همکاری ‌ال‌‌جی به کودکان نیازمند کمک کرده‌‌اند.
شرکت‌های ال‌جی و گلدیران از نگاه ویژه خود از کودکان و نوجوانان، پشتیبانی آموزشی و پرورشی به عمل می‌اورند.
یکی دیگر از پروژه‌‌های بزرگ مسئولیت اجتماعی ال‌‌جی «گلدکیدز» نام دارد که هدف اصلی آن حمایت از کودکان در معرض آسیب و آموزش و پرورش آنهاست. گلدکیدز یا «کانون طلایی نخبگان ایران» با طرح استعدادیابی و حمایت از بهترین‌ها در رشته‌های مختلف، برنامه‌ای نو در راستای حمایت از کودکان مستعد ۶ تا ۱۶ ساله را انجام داده است.
آقای فرخ صفار زاده، مدیریت روابط عمومی گلدیران، در رابطه با این پروژه‌ها می‌گوید: «نشاندن لبخند بر لبان کودکان و نوجوانان و تشویق آن‌ها به یادگیری، هدف ما برای توزیع کیف‌های کوله‌ و ارائه خدمات مختلف آموزشی و پرورشی در بین مدارس و مراکز آموزشی مناطق مختلف کشور است. کودکان ما را می‌بینند و تحت تاثیر رفتار ما قرار می‌گیرند. زمانی که درک کنند مورد توجه قرار گرفته‌اند،‌ در زندگی‌شان هدفی روشن شکل خواهد گرفت.»

 منبع: سایت دیجیاتو