به گزارش ویکی نیکی و به نقل از ایلنا، رییس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان «امید» در جمع خبرنگاران گفت: بیمارستان عمومی امید در راستای زنجیره خدمات درمانی به بیماران نیازمند سال‌ جاری افتتاح و از مهرماه نیز نسبت به پذیرش بیماران اقدام کرده است.

وی افزود: با توجه به سابقه 28 ساله انجمن امید تصور مردم بر این است که بیمارستان عمومی امید صرفا به بیماران مبتلا به سرطان خدمات می‌دهد، که این طور نیست. این بیمارستان تمامی خدمات درمانی را به همه بیماران از هر طبقه اجتماعی ارائه می‌کند و ارائه خدمات به بیماران مبتلا به سرطان بخش کوچکی از فعالیت‌های انجمن و بیمارستان امید است.

رئیس هیئت مدیره این بیمارستان ادامه داد: بر اساس تعرفه وزارت بهداشت برای مراکز خیریه این بیمارستان دو سوم تعرفه بخش خصوصی را دریافت می‌کند اما با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از بیماران مراجعه کننده توان مالی برای پرداخت هزینه‌های لازم را ندارند با این همه ما موظف هستیم تمامی خدمات را ارائه کنیم.

خشایی گفت: برای ارائه خدمات بیش‌تر و تداوم این امر و نیز گسترش چتر حمایتی نیازمند مشارکت مردم نیکوکار هستیم. مردم می‌توانند با روش‌های مختلف ما را در امر خیرخواهانه و خداپسندانه درمان بیماران نیازمند یاری رسانند.


بر اساس تصویب هیئت مدیره انجمن هیچ فردی نباید بخاطر مشکل مالی از خدمات درمانی محروم بماند.