اولین رویداد انگیزشی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با عنوان «رعدتاک» در تاریخ پنج­شنبه 24  آبان با حضور 5 سخنران میهمان در سالن  همایش رعد برگزار خواهد شد.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش رعدتاک به منظور ایجاد اشتیاق و انگیزه در بین توان‌‌یابان و مشارکت بیش‌تر آنان در برنامه‌­های آموزش و اشتغال و همچنین تغییر نگرش و دیدگاه جامعه نسبت به موضوع معلولیت و معرفی توانمندی‌‌های افراد دارای معلولیت برگزار می­‌شود.

در این همایش افراد دارای معلولیت در محیطی صمیمی و دوستانه بی‌­واسطه داستان زندگی خود را با حاضران را به اشتراک می‌گذارند و به طرح چالش­‌های پیش روی خود در رویارویی با موانع و مشکلات می­‌پردازند و از راز موفقیت خود برای داشتن یک زندگی سرشار از شادی و امید پرده برخواهند  داشت.

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با بیش از سه دهه فعالیت در تهران و همکاری با 27 مرکز مشابه و مستقل در سراسر کشور خدمات آموزشی، توانبخشی، اشتغال و کاریابی را به صورت کاملاً رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار می‌‌دهد. همچنین این افراد می‌توانند از خدمات مرکز آموزش علمی کاربردی رعد برای تحصیلات دانشگاهی استفاده نمایند.منبع: مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد