21 آبان ۱۳۹۶ قلب‌ همه ایران از غم زلزله‌ کرمانشاه به درد آمد. یک روز پس از  این حادثه دلخراش، بسیاری از شرکت‌ها و استارتاپ‌ها سعی کردند به نوبه خود کمکی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه کنند و کمپین‌های گوناگونی برای این حادثه ایجاد شد.
به گزارش «ویکی نیکی» و به نقل از اسنپ؛ اسنپ نیز یکی از این استارتاپ‌ها بود که با افزودن گزینه‌ای به نام کمک به زلزله‌زدگان در اپلیکیشن خود از کاربرانش خواست تا در صورت تمایل ۱۰ درصد از هزینه سفرشان را برای کمک به زلزله‌زدگان اختصاص دهند. حالا اسنپ گزارشی از این مبالغ جمع آوری کرده تا کاربران بدانند این هزینه‌ها کجا و برای چه صرف شده است.

اهدای ۲۰ سازه ضدزلزله به خانواده‌ زنان سرپرست خانوار و توان‌یابان در ثلاث باباجانی

مبالغ اهدایی کاربران اسنپ صرف پروژه‌ای به نام «۲۰ستون» خواهد شد. این پروژه با همت موسسه نیکوکاری «مهربانه» راه‌اندازی شده است و کاربران اسنپ به عنوان حامی «۲۰ستون» در کنار این موسسه همراه مردم کرمانشاه خواهد بود.
در این پروژه کاربران هر دو مجموعه ۲۰ سازه ضد زلزله را به خانواده‌ زنان سرپرست خانوار و توان‌یابان منطقه ثلاث باباجانی اهدا می‌کنند.
اسنپ به عنوان تنها حامی «۲۰ستون»، مبلغ ۸۰ میلیون از ۲۰۰ میلیون تومان مورد نیاز برای اجرای این پروژه را پرداخت می‌کند. این مبلغ ماحصل ۱۰ درصد هزینه سفرهای کاربران اسنپ به‌علاوه مبالغی اهدا شده از کلیه کارکنان این شرکت است.
اسنپ اعلام کرده که از امروز گزینه «کمک به زلزله‌زدگان» غیرفعال خواهد شد و کاربران می‌توانند از طریق شبکه‌های اجتماعی و یا سایت مهربانه در جریان جزییات اجرای پروژه «۲۰ستون» قرار بگیرند.