یکی از بهترین راه‌‌های استفاده از ساعت‌های تلف شده در ترافیک شهری مثل تهران، مطالعه کتاب است. اسنپ و نشر افق خبر خیلی خوبی برای شما دارند؛ به مناسبت روز کتاب و کتاب‌ خوانی از اسنپ برای رسیدن به نشر افق ۳۰٪ تخفیف بگیرید و کتاب را با ۲۰٪ تخفیف بخرید.

از امروز یعنی ۲۴ آبان تا اول آذر اگر مقصدتان یکی از فروشگاه‌‌های نشر افق باشد، با وارد کردن کد «bookweek» برای یک سفر از اسنپ ۳۰٪ تخفیف تا سقف ۵٫۰۰۰ تومان خواهید گرفت. برای دریافت تخفیف خرید کتاب هم کافیست با اسنپ به نشر افق بروید و رسید سفر را به متصدی فروشگاه نشان دهید.


اما این تمام ماجرا نیست!

هدیه گرفتن و بخشیدن کتاب همیشه لذت‌بخش بوده، به همین دلیل اسنپ در این هفته به شما کتاب‌‌های مختلفی هدیه می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم کتابی که از اسنپ هدیه گرفتید را برای ترویج فرهنگ کتابخوانی به دوستانتان هم هدیه دهید. ضمنا بعضی از کتاب‌‌های اهدایی مخصوص کودکان است که امیدواریم با در اختیار دادن آن‌ها به کودکان‌تان آن‌ها را با کتاب و کتابخوانی آشنا کنید.


آدرس فروشگاه‌های نشر افق:

نشر مرکزی افق: خیابان انقلاب، خیابان ۱۲ فروردین، خیابان شهید نظری غربی، نبش کوچه جاوید یکم، پلاک ۱۸۳

کتاب افق: خیابان انقلاب، بعد از دانشگاه تهران، جنب سینما سپیده، نبش کوچه اسکو

شهر کتاب گلدیس: فلکه صادقیه، نبش ستارخان، برج گلدیس، طبقه اول


برای وارد کردن کد تخفیف کافیست بعد از مشخص کردن مبدا و یا حین سفر دکمه کد تخفیف را بزنید و عبارت «bookweek» را وارد کنید. در صورتی که مقصد شما به درستی در یکی از فروشگاه‌های نشر افق تعیین شده باشد، به میزان ۳۰٪ تا سقف ۵٫۰۰۰ تومان از هزینه سفر شما کم می‌شود.