کنسرت «وحید تاج» با همراهی گروه مهربانی و به همت موسسه نیکوکاری مهرآفرین به نفع کودکان زلزله زده کرمانشاه برگزار می‌شود.
به گزارش «ویکی نیکی» و به نقل از خبرگزاری مهر، «وحید تاج» به همراه گروه موسیقی «مهربانی» به سرپرستی و آهنگسازی «سلمان سالک»، 26 آذرماه سال جاری ساعت 21 در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.
تصانیف «پرواز با خورشید» با شعری از فریدون مشیری در دستگاه ماهور، «دیدار» با شعری از سیمین بهبهانی در آواز دشتی، «یار دلنواز» با شعری از حافظ در بیات اصفهان و مژده آزادی با شعری از «هوشنگ ابتهاج» در بیات اصفهان و سه‌گاه از ساخته‌های «سلمان سالک» و تصنیف محلی «مرغ شب» با شعری از «محمدعلی جعفری» در دستگاه شور، تصنیف «باز آنکه دلم مشتاقش بود» از ساخته‌های «داریوش رفیعی» در بیات اصفهان و موسیقی محلی کردی «بی‌نشان» در این کنسرت به اجرا درمی‌آید و مخاطبان شاهد اجرای ساز و آواز و تکنوازی نیز خواهند بود.

امیر رحمانی (سنتور)، مریم خدابخش (عود)، بیتا قاسمی (ویلن‌سل)، حمیدرضا آفریده (کمانچه)، وفا مصباحی (نی) و مجید علیزاده (تمبک) اعضای ارکستر مهربانی را به سرپرستی «سلمان سالک» نوازنده تار و خوانندگی «وحید تاج» تشکیل می‌دهند.
کنسرت گروه موسیقی «مهربانی» به خوانندگی وحید تاج 26 آذرماه سال 1396 به همت موسسه نیکوکاری «مهرآفرین» و با همکاری موسسه فرهنگی هنری آوای مهربانی در تالار وحدت برگزار می‌شود.