ویکی نیکی

راهنمای هوشمند نیکوکاری

ویکی نیکی عنوان استارت آپ با بیشترین فعالیت در حوزه اجتماعی را کسب نمود!

ویکی نیکی در اولین رویداد «نواندیشان فناوری های مالی» که همزمان با هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت و جشنواره مرحوم دکتر نوربخش برگزار شد، عنوان استارت آپ با بیشترین فعالیت در حوزه اجتماعی را کسب کرد.

مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در مراسم اهداي جوایز استارت‌آپ‌های حاضر در نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با اشاره به ضرروت تعامل با استارت‌آپ‌ها تاکید کرد: بر‌اساس استراتژی شرکت که برگرفته از نگاه بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک است، هدف شرکت، ایجاد یک ساختار نظام‌مند در حمایت از استارت‌آپ‌هاي فين‌تک است.

وي ادامه داد: با توجه به بررسی های انجام شده برای ایجاد هماهنگی بیشتر در حمایت از استارت آپ ها مقرر گردید شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش (شرکت تابعه شرکت خدمات انفورماتیک) عهده دار این وظیفه شود که امیدواریم در قالب آن بتوان به صورت نظام‌مند با استارت‌آپ‌ها وارد تعامل موثر و ثمربخش شویم.
وی خواستار پیگیری و تداوم ارتباط استارت‌آپ‌ها با شرکت شد و بيان داشت: شرکت آمادگی هر گونه همکاری را دارد و انشاالله با پیگیری صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها، شاهد اتفاقات خوب در این عرصه باشیم.
در پايان اين مراسم، جوایز استارت‌آپ‌های برتر توسط مدیرعامل شرکت‌خدمات‌انفورماتیک اهدا شد. 


لازم به ذکر است که این همایش در روزهای دوم و سوم بهمن ماه در مرکز همایش های برج میلاد برپا بود. 

امیدوارم بتوانیم با ادامه این راه به کمک همراهانمان، خدمتی هر چند کوچک در حوزه نیکوکاری ارائه دهیم.

مهندس سید ابوطالب نجفی در مراسم تقدیر از نفرات برتر نواندیشان فناورهای مالی؛
استراتژی شرکت خدمات انفورماتیک حمایت نظام‌مند از صاحبان ایده‌های فناوری مالی است.


گزارش تصویری مراسم اهدای هدایای نفرات برتر نمایشگاه نواندیشان فناوریهای مالی

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.