فرماندار کامیاران گفت: 160 فقره پرونده در موسسه خیریه باقیات صالحات کامیاران برای افراد نیازمند تشکیل شده است و ماهیانه بصورت ثابت، مستمری دریافت می‌کنند.


به گزارش ویکی نیکی، مسعود روحانی در گفتگو با ایرنا، با اشاره به اینکه هر ماه 4 الی 6 مورد، بسته به توان موسسه، مساعدت موردی پرداخت می‌شود افزود: دولت از انجمن‌ها و موسسات خیریه مردمی که در راستای حل مشکلات نیازمندان و جامعه تلاش می‌کنند، حمایت می‌کند.


وی با بیان اینکه این موسسه با همکاری افراد خیر و مردم خوب کامیاران به منظور حمایت مالی، تحصیلی، و پزشکی از افراد بی‌سرپرست و بد سرپرست راه‌اندازی شده است اظهار کرد: موسسه باقیات صالحات شهرستان در صورت توان از نیازمندان موردی به ویژه در زمینه درمانی مساعدت خواهد کرد.


به گفته فرماندار کامیاران موسسات و انجمن‌های مردمی در کنار ادارات و نهادهای دولتی، در جهت حل مشکلات جامعه بسیار موثر و نقش انکارنشدنی دارند.


روحانی افزود: دولت مصمم به پررنگ کردن نقش مردم در انجام فعالیت‌های‌ عام‌المنفعه است و در این راستا از موسسات و انجمن‌های مردمی به ویژه موسسه‌های خیریه حمایت می‌کند.


وی در خصوص بررسی عملکرد موسسه خیریه باقیات صالحات کامیاران گفت: این موسسه خیریه با کمک مردم و همسو با نهادهای حمایتی دولتی توانسته گام‌های بسیار خوبی به منظور حمایت از نیازمندان بردارد و این اقدامات شایسته تقدیر است.


فرماندار کامیاران افزود: با همکاری افراد خیر، حمایت‌های مالی مردم، سازمان بهزیستی و سایر ادارات شهرستان روز به روز شاهد گسترش نیکوکاری و اقدامات خیرخواهانه در کامیاران هستیم.


موسسه خیریه باقیات صالحات کامیاران از سال 91 با مجوز سازمان بهزیستی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز و همگام با نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد حضرت امام و سازمان بهزیستی در راستای دستگیری از نیازمندان فعالیت می‌کند.


دفتر این موسسه واقع در طبقه دوم مجتمع تجاری شاهو در جاده کرمانشاه است. کامیاران در 65 کیلومتری جنوب سنندج واقع شده است.