موسسه خیریه بهشت امام رضا(ع) فعالیت خود را در سال 1379 با کمک به نیازمندان و محرومین منطقه 18 تهران به صورت داوطلبانه با نام موسسه خیریه امام جواد(ع) آغاز و در سال 1380 فعالیت خود را با محوریت کودکان بی سرپرست تکمیل نمود.
این مرکز بطور رسمی از تاریخ 87/7/21 با تاسیس اولین مرکز نگهداری از کودکان معلول و بی سرپرست تغییر نام داده و با اخذ مجوز به شماره 917/918/517 رسماً فعالیت خود را ادامه و گسترش داد.
این مرکز هم اکنون با نگهداری از 146 کودک در 5 مرکز در سطح شهر تهران و حمایت از 30 کودک در خانواده یکی از بزرگترین مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست در کشور می باشد.
موسسه خیریه بهشت امام رضا(ع) نهادی غیر دولتی، غیرسیاسی و مردمی بوده که فعالیت خود را بر پایه نگهداری از ایتام و معلولین بی سرپرست با تاکید و تکیه بر کرامت انسانی و عزت نفس کودکان تحت پوشش بنیان نموده است.
این موسسه خیریه در سال 1390 بنا بر مشکلات اجاره نشینی فرزندان معلول اقدام به احداث اولین مجتمع معلولین بی سرپرست با امکانات و مناسب سازی شده جهت رفاه حال این عزیزان نموده است.حمایت شما خیرین بزرگوار در طول ساخت پروژه همواره باعث دلگرمی و دعای خیر فرزندان بهشت بدرقه زندگیتان بوده و خواهد بود.
سر انجام به لطف خداوند در آذر ماه سال 1393 با اتمام فاز اول مجتمع بهشت امام رضا (ع) موفق به تحقق این آرزو شدیم ولی متاسفانه فرصت خدمت بسیار محدود است و لازم می دانیم شما را در جریان فاز 2 این پروژه قرار دهیم که شامل محوطه بازی، فضای سبز و استخر سر پوشیده ویژه معلولین می‌باشد که طراحی های لازم صورت گرفته و به تصویب هیئت مدیره نیز رسیده است که به لطف خدا و شما بزرگواران که همیشه همراه و همیار بوده اید آماده مشارکت می باشد.

برای شرکت در این امر بزرگ از طریق شماره گیری کد #95*780* همین حالا می‌توانید اقدام کنید.

 ویدئوی توضیحات یوسف اصلانی مدیریت موسسه خیریه بهشت امام رضا(ع)