محسن ولیئی در گفت‌وگو با خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس در مورد برگزاری جشن عاطفه‌ها گفت: جشن نیکوکاری سال گذشته با شعار بهار همدلی، شکوه مهربانی همزمان با سراسر کشور در 370 پایگاه این نهاد برگزار شد و بیش از 97 میلیون ریال به نیازمندان کمک شد.

 وی تصریح کرد: در روزهای 23 و 24 شهریور پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در میادین و مصلی های نماز جمعه استان تهران مستقر می‌شود.

وی افزود:  امامزاده صالح، حرم عبدالعظیم حسنی، فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای فردوس و ایستگاه مترو امام خمینی(ره) از اصلی‌ترین پایگاه‌های دریافت کمکهای مردمی در روز جشن عاطفه است.

 مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه 13 هزار دانش‌آموز نیازمند کمک هستند گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در روز 19 مهرماه در مدارس کشور برگزار خواهد شد.

 ولیئی گفت: برای جشن عاطفه‌ها مردم می‌توانند با شماره‌گیری #021*8877* کمک‌های  خود را ارسال کنند و همچنین از طریق سامانه #724* نیز جمع‌آوری کمک با همکاری بانک سامان انجام می‌شود.

 وی گفت: سال گذشته جشن نیکوکاری را در دو مرحله اجرا کردیم و پایگاه‌های فیزیکی جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی را از جشن عاطفه‌ها حذف کردیم چراکه روش‌های 37 سال پیش کمیته امداد در جمع‌آوری کمک در دنیای دیجیتال امروز کارآمد نخواهد بود و به این ترتیب سعی خواهیم کرد تا کمک‌های خود را از طریق شماره حساب‌ها و درگاه‌های اینترنتی جذب کنیم.