«ویکی‌نیکی» با افتخار به پویش حمایت از سیل‌زدگان هلال احمر پیوسته و دیگر ایرانیان را نیز به پیوستن به این پویش دعوت می‌نماید تا تجربه و تخصص هلال احمر در امدادرسانی، بازگشت به شرایط عادی زندگی سیل‌زدگان را تسریع و تسهیل نماید. 


چگونه به پویش حمایت از سیل‌زدگان بپیوندیم؟

پیوستن به پویش حمایت از سیل‌زدگان هلال احمر و پرداخت کمک‌های نقدی در داخل و خارج از کشور از طرق زیر امکان‌پذیر می‌باشد:

  •  شماره‌گیری کد دستوری #112*780* 
  • واریز کمک به حساب شماره 99999 ، نزد همه بانک‌ها به‌نام جمعیت هلال احمر
  • درگاه ارزی پلتفرم ویکی‌نیکی
     https://en.wikiniki.org/ircs
  • درگاه ارزی و ریالی هلال احمر
    http://pay.rcs.ir/


هموطنان و نیکوکاران در خارج از کشور می‌توانند از طریق درگاه ارزی پلتفرم ویکی‌نیکی و درگاه ارزی و ریالی هلال احمر کمک‌های نقدی خود را در حمایت از سیل‌زدگان، ارائه نمایند.


قابل ذکر است که امکان کمک‌های نقدی با ارزهای رایج من جمله یورو، ریال، پوند، ژاپن و روبل روسیه از طریق درگاه ارزی و ریالی هلال احمر  فراهم می‌باشد.


سفارت ایران در مسکو به پویش حمایت از سیل‌زدگان هلال احمر پیوست

سفارت ایران در مسکو و جمعی از ایرانیان مقیم روسیه نیز به پویش حمایت از سیل‌زدگان، پیوستند.

به گزارش ایسنا، سفارت ایران در روسیه اعلام کرد: «به دنبال حادثه تأثر‌برانگیز سیل در برخی استان‌های کشور، ایرانیان مقیم در فدراسیون روسیه همراه با سایر هموطنان عزیز در داخل و خارج از کشور، به کمک و یاری هموطنان عزیزمان برخواستند و در پی فراخوان و همراهی این سفارت، با تخصیص کمک‌های نقدی، به پویش سراسری کمک به سیل‌زدگان پیوستند.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت خیرخواهانه و انسان‌دوستانه هموطنان عزیز به اطلاع می‌رساند کمک‌های جمع‌آوری شده به منظور تهیه مایحتاج مورد نیاز مردم خسارت دیده، در اختیار سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، قرار خواهد گرفت.»


«محمدجواد ظریف» به پویش هلال احمر به نفع سیل‌زدگان پیوست

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه کشورمان در صفحه اینستاگرام خود با انتشار پیامی به پویش جمع‌آوری کمک هلال احمر برای سیل‌زدگان، پیوست.


پیوستن «محمدجواد ظریف» به پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی هلال احمر به نفع سیل‌زدگان


وی در صفحه خود نوشت: «با تبریک مجدد سال نو، اگرچه در نوروز امسال، فرصت شادمانی و سرور برای هموطنانی از گلستان، مازندران و لرستان فراهم نبود، اما اینک فرصت همدلی برای تمام «ایران» مهیاست.
من و خانواده‌ام به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل پیوسته‌ایم و فروتنانه، دیگر ایرانیان را نیز دعوت به پیوستن به این پویش می‌نماییم.»


وزیر دفاع به پویش حمایت از سیل‌زدگان هلال احمر پیوست

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ «حاتمی» ‌با تبریک سال نو به همه مردم ایران اسلامی و ابراز همدردی با خانواده‌های جانباخته در سیل اخیر و شکرگزاری خاضعانه به درگاه پرعظمت خداوند به دلیل نزول رحمت الهی پس از خشکسالی‌های متوالی‌، ضمن پیوستن به پویش هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان، ‌از مردم شریف دعوت کرد که به پویش هلال‌احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل اخیر بپیوندند.


پیوستن وزیر دفاع به پویش حمایت از سیل‌زدگان هلال احمر


امیر سرتیپ «حاتمی» اظهار داشت: ‌«هم‌اکنون فرصتی فراهم شده تا مردم ایران اسلامی با همدلی و وحدت در کنار هم ایستاده و با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به هلال احمر زمینه را برای تامین نیازهای هر چه بهتر مردم سیل‌زده فراهم کنند.»


پیوستن «محمدرضا عارف» به پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی جمعیت هلال احمر

«محمدرضا عارف» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به منظور حمایت از هموطنان مناطق سیل‌زده کشور، به پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی جمعیت هلال احمر پیوسته و در پیامی بیان نمود: 


محمدرضا عارف


«در آغازین روزهای بهار طبیعت و ایام شادی و سرور ایرانیان، بارش باران، این نعمت الهی متاسفانه به سیلی ویرانگر در برخی استان‌های کشور تبدیل شد و کام هموطنان عزیزمان در ایام نوروز تلخ شد و اینک مردم نیکوکار کشورم مطمئناً به مانند حوادث ناگوار گذشته در یاری به هموطنان آسیب‌دیده خود دریغ نخواهند کرد.
از این‌رو من به همراه خانواده‌ام به پویش جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان می‌پیوندیم و شما را نیز به این امر انسان‌دوستانه دعوت می‌کنیم.»