مسابقه تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و نفت تهران، میزبان قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان جمعیت خیریه قلب‌های سبز تبریز بود.

به گزارش ویکی نیکی و به نقل از خبرآنلاین، همزمان با آخرین بازی تیم فوتبال تراکتورسازی در تبریز طی همکاری هیئت فوتبال تبریز و باشگاه فوتبال تراکتورسازی، جمعی از کودکان مبتلا به سرطان قطع درمان شده و تحت درمان خیریه قلب‌های سبز در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز حضور یافتند.


سعید نامور، رئیس هیات مدیره خیریه قلب‌های سبز گفت : هدف از این کار گسترش فرهنگ امید به زندگی و شادابی در مسیر مبارزه با سرطان است.


 وی افزود: کودکان قطع درمان شده و تحت درمان جمعیت خیریه قلب‌های سبز به عنوان قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان و با شعار «جهان بدون سرطان» به میدان آمدند تا امید به زندگی و قابل درمان بودن سرطان را در جامعه گسترش دهند.


نامور ادامه داد: جمعیت خیریه قلبهای سبز به عنوان فعال‌ترین خیریه تبریز در حوزه سرطان کودکان و به عنوان یکی از خیریه‌های همیار محک تهران در سطح کشور توانسته در امر فرهنگ‌سازی مبارزه با سرطان نیز قدم‌های بزرگی بردارد.


رئیس هیات مدیره خیریه قلبهای سبز، گفت: جمعیت خیریه قلب‌های سبز از سال 1380 فعالیت خود را جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌های آنان آغاز کرد و زمینه فعالیت‌ها و دامنه پوشش این جمعیت خیریه روز به روز گسترش یافت.

سعید نامور، تصریح کرد: این جمعیت خیریه در مسیر تعالی خود به این نکته پی برد که حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان تنها با کمک به پرداخت هزینه‌های درمان آن‌ها در مراکز درمانی و بیمارستان کودکان تبریز، با کمک محک کافی نیست، بلکه فرهنگ‌سازی برای نشاط و امید به زندگی در مبارزه با سرطان نیز از دغدغه‌های اصلی جمعیت خیریه قلب‌های سبز است.


در بین دو نیمه بازی نیز باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز با اهدای جوایزی از کودکان مبتلا به سرطان قلب‌های سبز تقدیر نمود.