برگزاری بازارچه‌های خیریه نوعی بازاریابی به شمار می‌رود تا خیریه‌ها بتوانند علاوه بر جذب منابع مالی بیشتر برای پیش‌بُرد اهداف خود، به کارآفرینان در کسب درآمد نیز کمک کرده باشند.

«ویکی‌نیکی» لیست موسسات خیریه فعال کشور را در بانک اطلاعاتی خود بر اساس حوزه، نحوه فعالیت و عملکرد آن‌ها دسته‌بندی و اینک با نزدیک شدن به سال نو بازارچه‌های خیریه نوروز 98 را نیز معرفی نموده است.  


«ویکی‌نیکی» در راستای اهداف و ماموریت خود آماده دریافت اطلاعات بازارچه‌های نوروزی 98 از خیریه‌ها و اطلاع‌رسانی آن‌ها به نیکوکاران می‌باشد.


پیشنهاد می‌کنیم با بازدید از این بازارچه‌ها هم خریدهای سال نو خود را با قیمت مناسب‌تر انجام دهید و هم در بهبود عملکرد خیریه‌ها مشارکت داشته باشید.


بازارچه «اول مراقب خودت باش!»

«موسسه خیریه بهنام‌ دهش‌پور»، به مناسبت عید نوروز بازارچه خیریه‌ای را از 7 الی 10 اسفند ماه از ساعت 10 صبح الی 9 شب در مجموعه فرهنگی تلاش به نشانی؛ خيابان وليعصر، پایین تر از پارک وی برگزار می‌کند.


بازارچه‌های نوروز 98


بازارچه «اینجا غذا بهانه‌ای برای کار نیک است»

«خیریه مهرگیتی» بازارچه نوروزی خود را 8 الی 10 اسفند ماه، از ساعت 18 الی 23 در محل موسسه مهرگیتی به نشانی؛ شهرک غرب، فاز ۶، ایوانک غربی، گل افشان شمالی، کوچه دوم، پلاک ۲۰ برگزار می‌گردد.
با حضور  در این رویداد نیکی، حامی دانش‌آموزان مناطق محروم باشید.


بازارچه‌های نوروز 98


بازارچه «خرید به رسم نیکان»

«خیریه نیکان ماموت» بازارچه نوروزی خود را پنج‌شنبه و جمعه مورخ  9 و 10 اسفند ماه از ساعت 9 صبح الی 9 شب برگزار می‌کند. خیریه نیکان از سال 1389 با انجام فعالیت‌های خیرخواهانه همچون بورسیه‌های تحصیلی، حرفه‌ای و دانشگاهی، پرداخت هزینه‌های درمانی و حمایت‌های مالی و توزیع آذوقه بین خانواده‌های بی سرپرست و نیازمندی که به دلیل مشکلات جسمانی، اجتماعی یا اقتصادی قادر به تامین هزینه های مذکور نمی باشند فعالیت خود را شروع کرده است.

نشانی بازارچه: شهرک غرب، خیابان ایران زمین، کانون فرهنگی قدس 

بازارچه‌های نوروز 98


بازارچه «نوزدهمین جشنواره خیریه جشن آرزوها»

«موسسه خیریه دوستداران فرزندان آسمان»، به مناسبت عید نوروز نوزدهمین بازارچه خیریه را از 30 بهمن ماه الی 3 اسفند ماه از ساعت 11 الی 22 برگزار می‌کند.

نشانی بازارچه: نیاوران، پایین تر از سه راه یاسر، خیابان بهروز تبریزی


بازارچه‌های نوروز 98بازارچه نوروزی خیریه «مهرطه»

«موسسه خیریه مهرطه» به مناسبت عید نوروز بازارچه‌ای را از تاریخ 8 الی 10 اسفندماه، از ساعت 10 صبح الی 11 شب برگزار می‌کند. با حضور در این بازارچه خیریه حامی دختران بد سرپرست و بی سرپرست باشید.

نشانی: فرمانیه، بلوار اندرزگو، بعد از سلیمی شمالی نبش کوچه دانیالی، دبیرستان دخترانه علوم نوین


بازارچه‌های نوروز 98بازارچه «جشنواره بهارانه»

«بنیاد خیریه روشنای امید ایرانیان» به مناسبت عید نوروز قصد دارد از 30 بهمن الی 3 اسفند بازار خیریه‌ای با نام «جشنواره بهارونه» در مجتمع تجاری آواسنتر برگزار کند.

نشانی: خیابان موحد دانش (اقدسیه)، نبش خیابان فیروزبخش، مرکز خرید آوا سنتر، طبقه 7 و 8


بازارچه‌های نوروز 98بازارچه نوروزی یارا

«بنیاد خیریه یارا» در سیدنی استرالیا با هدف کمک به کودکان آسیب دیده بازارچه خیریه برگزار می‌کند. این بازارچه در سیدنی در تاریخ 19 اسفند ماه مصادف با 10 مارچ و 26 اسفندماه مصادف با 17 مارچ در ملبورن برپا می‌شود. از همه ایرانیان ساکن ملبورن و سیدنی دعوت می‌شود که به این بازارچه نوروزی یارا بپیوندند.

بازارچه‌های نوروز 98چهارمین بازارچه به رسم باران

«خیریه دانشجویی التیام» با هدف کمک درمانی به بیماران نیازمند شروع به فعالیت کرده است. این خیریه به مناسبت عید نوروز بازارچه‌ای از 4 تا 8 اسفندماه از ساعت 12 الی 17 برگزار می‌کند با حضور در این رودیداد نیکی یاری رسان بیماران نیازمند باشید.

نشانی: بزرگراه همت، جنب برج میلاد، دانشگاه علوم پرشکی ایران


بازارچه‌های نوروز 98بازارچه خیریه ترنم

«خیریه ترنم» قصد دارد به مناسبت عید نوروز بازارچه‌ای در تاریخ  16 و 17 اسفندماه از ساعت 9 الی 22 در باغ کتاب تهران  برگزار کند. لازم به ذکر است تمام عواید حاصل از این بازارچه صرف امور کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص و خانواده‌های کم بضاعت و بی بضاعت تحت پوشش خواهد شد.


بازارچه‌های نوروز 98سی هفتمین بازارچه خیریه رعد

«خیریه رعد» بازارچه نوروزی خود را 7 الی 10 اسفند ماه، از ساعت 10 الی 22 برگزار می‌کند. با شرکت در این بازارچه خیریه حامی افراد دارای معلولیت باشید.

 نشانی: شهرک غرب، خیابان هرمزان، پیروزان جنوبی، پلاک 74


بازارچه‌های نوروز 98


بازارچه خیریه نوروزی خانه باغ خیام

خانه باغ خیام بازارچه نوروزی خود را از ۱۴ الی ۱۷ اسفند ماه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب برگزار می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید نوروزی به این بازارچه سر بزنند.

نشانی: خیابان فرشته، خیابان تختی، نبش بن بست لاله

شماره تماس: 22047342-021


بازارچه‌های نوروز 98«ویکی‌نیکی»، در راستای اهداف و ماموریت خود آماده دریافت اطلاعات بازارچه‌های نوروزی 98 از خیریه‌ها و اطلاع‌رسانی آن‌ها به نیکوکاران می‌باشد.